Новини    07 жовтня 2021 19:30

Луцькводоканал перероблятиме мул з очисних споруд на добриво

Перероблювання мулу в добриво і його збут сільгосппідприємствам – європейська практика, яка відтепер з’явиться і в Україні

Комунальне підприємство “Луцькводоканал” отримало усі необхідні дозволи для перероблення мулу, який залишається в очисних спорудах, на органічне добриво.

Відтепер це перше підприємство серед водоканалів України, яке розробило та отримало всі необхідні дозвільні документи на здійснення процесу виробництва, фасування та реалізації органічного добрива із біомулу для потреб сільського господарства.

У міськраді зауважили, що від процесу перероблювання виграє насамперед Луцька територіальна громада, адже мул не буде накопичуватися в очисних спорудах і не створюватиме потенційної небезпеки для екології.

Довідка. Перероблювання мулу в добриво і його збут сільгосппідприємствам – європейська практика, яка відтепер з’явиться і в Україні. Це допоможе розв’язати проблему із переробленням мулу, що лишається на очисних спорудах підприємства після проходження всіх етапів очищування. Мулові карти будуть розвантажені, а сільськогосподарські підприємства отримають безпечне добриво, яке значно збільшує врожай. Експертизами доведено цілковиту безпеку та високу ефективність такого добрива.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що в Україні запустили перший проєкт з виробництва водню.

Джерело: пресслужбу Луцької міської ради.

Владислава Михайленко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...