Новини    05 квітня 2018 11:57

Louis Dreyfus продала австралійський бізнес з виробництва добрив


Компанія Louis Dreyfus (LDC) оголосила про завершення продажу свого австралійського підприємства з виробництва добрив і матеріалів для виробництва Macrofertil Australia Pty Ltd компанії Landmark Operations Ltd. Про це повідомляє прес-служба LDC.

«Я хотів би подякувати від імені керівництва всім нашим співробітникам в Macrofertil Australia за їх відданість протягом багатьох років. Це допомогло бізнесу досягти міцних позицій на ринку. Ми впевнені, що з новим керівництвом бізнес буде продовжувати процвітати», – заявив виконавчий директор Louis Dreyfus Гонсало Рамірес Мартіарена.

За його словами, угода відповідає стратегії компанії. Надалі LDC планує зосередитися на розвитку більш тісних зв’язків з постачальниками продуктів і фермерськими компаніями.

Також LDC планує стимулювати зростання інших австралійських бізнесів компанії.

«LDC залишається прихильною Австралії, де вона понад сто років брала участь в сільськогосподарській промисловості, зберігаючи активну присутність завдяки своїй діяльності з торгівлі і переробки через свої бавовняні, зернові, олійні, молочні і цукрові підприємства», – йдеться у повідомленні.

Macrofertil Australia Pty Ltd займається дистрибуцією добрив і засобів захисту рослин в Західній Австралії, Південної Австралії і Вікторії. Про намір продати Macrofertil Australia Pty Ltd компанія Louis Dreyfus вперше оголосила в грудні 2017 року.

Louis Dreyfus – міжнародна французька компанія. Головний офіс знаходиться в Женеві. Компанія заснована в 1851 році і зараз працює в 50 країнах світу.

«Луї Дрейфус Україна ЛТД» – найбільший експортер українського зерна серед іноземних компаній.

В Україні працює з 1998 року і займається аграрним бізнесом, експортом зернових та олійних культур.

Компанії належить 6 елеваторів у Вінницькій, Черкаській і Запорізькій областях.

Landmark Operations Ltd – австралійський агропромисловий бізнес, заснований канадської Nutrien Inc.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...