Новини / Логістика     27 червня 2024 18:43

У Києві ввели обмеження на рух вантажівок через спеку


Через аномально високу температуру в Києві введено обмеження на рух вантажівок.

Про це повідомляє Державна адміністрація столиці.

З 27 червня до 1 липня з 10:00 до 22:00 вантажівки загальною вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь більш як 7 тонн не зможуть пересуватися міськими дорогами. Це рішення прийняте для збереження дорожнього покриття на вулицях столиці.

Обмеження були введені у зв’язку з прогнозом Укргідрометцентру, який передбачає підвищення температури повітря вище +28 градусів протягом зазначених днів. Контроль за дотриманням цих обмежень здійснюватиме Управління патрульної поліції Києва.

Це розпорядження було ухвалене Київською міською державною адміністрацією ще у 2012 році, і з того часу його застосовують при настанні подібних погодних умов.

КМДА закликає водіїв вантажних транспортних засобів враховувати ці обмеження під час планування маршрутів, щоб уникнути штрафів і зберегти дороги міста у належному стані.

Новини за темою:  Ціни на дизель у Європі злетіли через конфлікт Ізраїлю та Ірану: що це означає для України

Читайте також