Новини / Логістика     18 червня 2024 13:33

Компанія ОККО почне продавати пальне “з коліс” через знищені нафтобази своєї мережі


З початку місяця росіяни знищили дві нафтобази мережі ОККО. Через це компанія почне продавати пальне “з коліс”.

Про це повідомив віцепрезидент ОККО Юрій Кучабський українській редакції Forbes.

У червні внаслідок атак російських безпілотників група компаній ОККО втратила дві нафтобази. В результаті були зруйновані резервуари з пальним, інфраструктура об’єктів та адміністративні приміщення. Попередня сума збитків оцінюється у $8,5 млн.

У відповідь на ці втрати, компанія вирішила відмовитися від накопичення пального на нафтобазах і перейти на роботу “з коліс”.

“Власний автопарк дозволяє нам це робити так, щоб клієнт не відчув перебоїв з поставками,” – заявив віцепрезидент ОККО Юрій Кучабський.

Крім того, компанія розглядає можливість оренди терміналів у сусідніх з Україною державах.

Загалом протягом 2022-2024 років була знищена або зазнала значних пошкоджень низка нафтобаз та автозаправних комплексів ОККО. Загальна сума збитків компанії оцінюється у $70 млн.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні відчутно подорожчає пальне.

Новини за темою:  «єІнспектор» запрацював: як в Україні змінюються перевірки комерційного транспорту
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також