Новини    24 квітня 2018 11:32

LNZ Group будує агрохімічну лабораторію на Лебединському насіннєвому заводі


Група компаній LNZ Group будує нову агрохімічну лабораторію на потужностях Лебединського насіннєвого заводу (Черкаська обл.) Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Завдяки такій лабораторії ми зможемо проводити аналіз основних елементів в ґрунті (визначати рівень PH, азоту, фосфору, калію та органічної речовини), тестувати якість добрив, які ми закуповуємо, проводити дослідження кормів та води. Це дасть нам змогу точно знати, на якому полі, яку кількість добрив потрібно вносити для отримання запланованого врожаю», – йдеться ц повідомленні.

Раніше LNZ Group замовляла подібні послуги в інших агрохімічних компаніях, тепер же зможе в будь-який момент робити всі аналізи на своїй базі та корегувати ситуацію залежно від тих чи інших змін.

За словами директора з аграрного виробництва компанії Романа Франчука, для лабораторії буде закуплено спеціальну техніку: всюдихідний автомобіль, на якому буде розташований грунтовідбірник. Також у планах і придбання приладу для проведення електрокондуктивності ґрунту.

Завдяки новій лабораторії компанія матиме змогу завантажувати завдання для відбору зразків ґрунту із заданого поля (по зонах та по сітці). Електрокондуктивність ґрунту дасть змогу визначати типи ґрунтів, оскільки на одному полі їх може бути декілька, визначити глибину залягання плужної підошви, відсоток відносної вологи.

«Спираючись на типи ґрунтів, ми зможемо давати різні норми добрив під ту чи іншу культуру, яка буде висіватись на полі. Для цього було придбано лійку для локаційного розкидання добрив та сівалки, обладнанні електроприводами, в які також завантажуються завдання на посів. Уже в цьому році будемо сіяти такими сівалками ділянки гібридизації для компанії Monsanto. Так, до поливної зони сівалка буде сіяти кукурудзу з меншою густотою, в поливній зоні норма висіву автоматично переключатиметься на загущену, а після поливної зони знову – на звичайну», – зазначив Роман Франчук.

Загалом, за прогнозами спеціалістів, лабораторія дасть змогу збільшити врожаї компанії від 8% до 40%.

LNZ Group працює в Черкаській і Сумській областях. Компанія робить ставку на насіннєві посіви, ділянки гібридизації соняшнику і кукурудзи. Також вирощують товарну кукурудзу, соняшник, сою, пшеницю, горох. Розмір земельного банку компанії перевищує 60 000 га, землі в обробці – 50 000 га. Власник – Дмитро Кравченко.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...