Новини    06 квітня 2018 10:23

Лісівники затримали авто зі зрізаним дубом на суму майже 50 тисяч гривень


Під час патрулювання лісових масивів, близько 4 години ранку поблизу зони відпочинку Лісовий кордон, рейдові бригади Шепетівського та Славутського лісгоспів виявили два підозрілих автомобілі – FIAT Ducato та DAF. Про це повідомляю прес-служба Державного агентства лісових ресурсів України.

Згідно повідомленню, при наближенні працівників лісової охорони до автівок, невстановлені особи покинули автомобіль FIAT Ducato та зникли з місця на DAF.

«При зовнішньому огляді залишеного автомобіля в ньому було виявлено вісім дубових колод. Працівники лісової охорони викликали на допомогу працівників поліції. Незабаром ті зупинили автомобіль DAF з раніше зафіксованими номерами. При огляді авто в кузові продукції не виявили, але побачили фрагменти дубової кори. Згодом сім дубових колод помітили на узбіччі поблизу с.Городнявка», – інформують у Держлісагентстві.

За даними лісівників, зловмисники зрізали два дерева породи дуб звичайний, діаметрами пнів 70 см та 86 см в кв. 18 Шепетівського лісництва. Загальна маса зрізаної деревини становить 16 м3, збитки, завдані державі, складають 49267,88 грн.

«Автомобіль з деревиною вилучили та помістили на територію Шепетівського відділу поліції. Матеріали справи передано до правоохоронних органів. За фактом незаконної порубки лісу у поліції відкрите кримінальне провадження за статтею 246 ч.1 Кримінального кодексу України», – додали у відомстві.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...