Новини    28 серпня 2018 11:04

Лісівники відкрили свій перший інтернет-магазин


Лісівники на Хмельниччини відкрили інтернет-магазин. Про це повідомляють у Державному агентстві лісових ресурсів України. Зокрема. Новоушицький, Шепетівський, Летичівський, Кам’янець-Подільський лісгоспи, запропонували на єдиному порталі 135 видів власної продукції:  дрова, насіння, декоративні рослини для озеленення, соки, гриби, варення, ягоди, мед, чаї, товари народного споживання. Сплатити за товар можна двома способами: перерахуванням коштів на рахунок виробника згідно виставленого рахунку чи оплатити готівкою в магазині, що знаходиться на території виробника.

За словами заступника начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрія Безноска, інтернет-магазин вже з перших днів роботи посприяв надходженню коштів у каси підприємств.

«Ретельно вивчивши попит покупців, вже найближчим часом значно розширимо асортимент, бо підвідомчі підприємства в розрізі виконання стратегічної програми розвитку лісового господарства краю, активно взявшись за побічне користування й розвиток підсобних господарств, подали досить широкий перелік продукції для реалізації через інтернет-магазин. Підкреслю, щоб покупець знав з ким має справу й переконався у високій якості нашої продукції, створюємо власну торгову марку», – заявив Безноско.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...