Новини    14 листопада 2017 16:28

Лінійку великих погрузчиків доповнять 11-тонники Weidemann


Weidemann на виставці Agritechnica-2017 представила великий погрузчик класу 11 тонн. Досі для перевантажування важкого матеріалу компанія пропонувала лише 7-тонний колісний навантажувач або телескопічний колісний навантажувач з робочою вагою 7,2 тонн.

Очікується, що машини отримають попит на великих підприємствах і біогазових установках, силосних сховищах.

Як зазначив Бернд Апфельбек, комерційний директор Weidemann, нові моделі володіють різноманітним та надійним серійним обладнанням. Залежно від мети застосування можлива індивідуальна конфігурація, наприклад, двигуна, приводу, кабіни або гідравліки.

Перша модель — 9080 — виконана як колісний навантажувач з навантажувальним важелем. Максимальна висота точки повороту ковша становить 4,26 м. Завдяки цьому навантаження з ковшем складає 5290 кг, а загальна вага — 10,7 тонн. Вантажний важіль сконструйований таким чином, що водій отримує вдалий прямий огляд навісного обладнання. На ринок модель вийде в середині 2018 року

Також 90-та серія включає в себе колісний навантажувач телескопічний. Він матиме загальну вагу 11,2 тонн і стане доступним для аграріїв в кінці наступного року.

У нових моделях запропоновані двигуни двох класів потужності. У стандартному виконанні машини приводитимуться в дію двигуном Deutz з об’ємом 3,6 л і потужністю 100 кВт/136 к. с. Відпрацьовані гази очищатимуться у відповідності з діючою в даний час нормою ступеню токсичності IV. Сажовий фільтр уже отримав сертифікат, що підтверджує його відповідність ступеню V.

Опційно може бути обраний двигун з об’ємом 4,1 л і потужністю 115 кВт (156 к. с.).

90-я серія оснащується новою коробкою передач Power Drive 370. При цьому мова йде про безступінчату гідростатичну коробку передач, яка досягає більш високих тягових зусиль і швидкості руху, ніж її попередниці, зберігаючи при цьому всі переваги розроблених раніше приводів ходової частини щодо компактності, енергоефективності і зручності управління.

Водночас машини відрізняються компактністю. Загальна довжина моделі 9080 з ковшем становить 7,10 м, а ширина зі стандартними шинами – 2,39 м. Висота навантажувача становить 3,10 м.

Нагадаємо, виставка Agritechnica цьогоріч стартувала 12 листопада і продовжиться до суботи. Протягом семи днів у 23 павільйонах можна буде оглянути 2900 експонатів техніки головних виробників та їхніх розробок. Очікується, що виставку Agritechnica-2017 відвідає 450 000 гостей.

Ще немає новин у цій стрічці ...