Новини    12 листопада 2017 17:31

Лимонне дерево в теплиці дає до 100 кг плодів


Садівник із селища Широка Гребля, що на Вінниччині, цілорічно вирощує у теплиці фрукти-екзоти. Лимони, апельсини, мандарини, банани, ківі, папайю та ананаси вирощує на 2 сотих землі.

За словами власника тропічної теплиці Олександра Шевчука, головними труднощами було створення відповідних умов для – високої вологості і тепла, щоб екзотичні рослини відчували себе комфортно, повідомляє «Сегодня».

«У теплиці можна збирати від 250 до 800 штук бананів з одного саджанця. З одного дерева можна зібрати до ста кілограмів лимонів», – каже Шевчук.

У частині теплиці, де садівник підтримує температуру і вологість субтропіків, ростуть півсотні видів лимонів, апельсинів, мандаринів і гуави. Вага плодів на деревах подекуди сягає півтора кілограма.

Задля економії місця й експерименту, Олександр Шевчук прищепив мандарини, лимони, апельсини й лайми на одне цитрусове дерево. Займатися вирощуванням екзотичних фруктів чоловік почав 20 років тому. Продає саджанці по всій Україні.

Раніше Landlord повідомляв, що на українських продуктових полицях більшає апельсинів та інших цитрусових. Збільшення імпорту цієї продукції свідчить про те, що споживання цитрусових знову зростає. За сезон 2016/17 на зовнішньому ринку Україна закупила 290 000 тонн цитрусових, що на 16% перевищує показники попереднього сезону.

Для порівняння, у сезоні-2015/16 на український ринок було завезено всього 250 000 тонн цих фруктів. Це стало мінімальним показником за останні 5 років.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...