Новини / Думки     05 лютого 2020 11:42

Китайські канікули: обвал біржі й гойдалки юаня

Shanghai Composit качнуло на 8% – менеджер із розвитку Maxigrain Олена Нероба розповіла, як завершилися канікули у Китаї.

Про це Олена Нероба написала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Китайські канікули закінчилися. І моє відрядження – також. Перший в році Щура біржовий день завершився падінням Shanghai Composit на 8%. Майже так само щойно я навернулася, намагаючись залізти на верхню поличку потяга (такого собі, «туди» був кращим)», – написала Олена Нероба.

«І це при тому, що згори великим хлопчикам заборонила зливати біржу. Й злили лише маленькі», – додала менеджерка.

«Народний Банк Китаю качнув майже $175 млрд ліквідності, знизивши ставку РЕПО й овернайтів. Лише хом’ячки дали ордерів на виведення в 2,2 рази більше. Біжіть, хом’ячки, біжіть! (Купуйте українські овдз, найбільш дзшні дз в світі. Дохідність уже не так, але й ми всі помремо)».

Юань, який нещодавно ожив на фейковому здвигу по фазі, віджив назад й тріпоче, як моя надія на щастя в житті. Словом, нехай оті 10 юанів, які залишилися в мене з останнього відрядження, стануть найбільш невдалою моєю інвестицією.

Читайте: Рекорд України – експорт плодоовочевої продукції на $339 млн

На нафту я вже закладалася (вдало). На кукурудзу – також (теж закладалася й теж вдало). На що б ще скласти парі?

Пи си. 2020 був оголошений в Україні роком математики. Може, я, звісно, не шарю, але брати кредити під 10% і відразу ж видавати їх під 5-7-9 – це не дуже нормально? Які ще домашні тварини можуть виступати предметом закладин? Який коефіцієнт для, наприклад, дуже породистих слимаків чи колишнього, якщо він належить до елітних козлів?» – написала Олена Нероба.

Нагадаємо, раніше менеджер із розвитку Maxigrain Олена Нероба спрогнозувала високі показники виробництва та експорту зернових у 19/20 МР.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також