Новини    25 березня 2020 12:11

Квартира в Росії та 13 млн грн від Ukrlandfarming: що задекларував міністр економіки Ігор Петрашко

Новоспечений Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко оновив дані своєї декларації, згідно якої у 2019 році він отримав 13,67 млн ​​грн зарплати в Ukrlandfarming.

Також міністр задекларував близько 12 тис. грн процентного доходу в «Приватбанку» й «Укргазбанку».  Крім того, в декларації знчиться квартира в Києві площею 89,60 м2, яка належить дружині Петрашка Світлані та двом його синам — Максиму і Матвію Петрашку.

Серед нерухомості Ігор Петрашко разом із дружиною і синами володіють будинком площею 409,2 м2 під Києвом (с. Романків Обухівського району). У селі Романкове, дружина Ігоря Петрашко володіє земельною ділянкою площею 0,15 га. Світлана Петрашко також є співвласницею квартири (33,3%) в Росії площею 109,1 м2.

Крім того, він володіє автомобілями:

  • Suzuki Vitata S 2016 року випуску,
  • Mitsubishi Outlander 2006 року,
  • Range Rover Sport 2017 року випуску (разом з дружиною Світланою Петрашко).

У декларації чиновник також задекларував Vacheron Constantin, і колекцію коштовностей (кулон, перстень, підвіску і сережки з дорогоцінними каменями), яка належить його дружині Світлані Петрашко.

Ігор Петрашко оприлюднив і свої банківські рахунки. Так, у нього є $808,2 тис. в американському банку Morgan Stanley, ще на $15,8 тис. відкритий спільний рахунок із дружиною в Citibank у Нью-Йорку.

Джерело: НАЗК

Нагадаємо, що 17 березня Верховна Рада 243 голосами підтримала призначення Ігоря Петрашка на посаду іністра економіки України, на якій він замінив Тимофія Милованова.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...