Новини    12 вересня 2017 19:22

Крапельне зрошення допоможе садівникам стати лідерами у Європі


Нині продукція садівництва формує лише 3,3% у структурі аграрного ВВП України. Утім, за сприятливих умов Україна може стати одним із лідерів в садівничій галузі Європи, кажуть в Асоціації «Укрсадпом».

«Якщо порівнювати Україну з країнами ЄС – Польщею, Італією, Угорщиною, Німеччиною, то ми могли б успішно конкурувати на світовому ринку, – зазначає заступник голови Асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць. – Закладка нового саду або ягідника вимагає капіталовкладень обсягом 10-30 тисяч умовних одиниць на гектар, тому слід залучитися підтримкою органів влади».

Сучасне садівництво вимагає монтажу системи крапельного зрошення, що за умов семирічної оренди землі в цілому економічно невигідне, кажуть в асоціації. Майже усюди у світі при закладанні садів використовуються сучасні системи зрошення. Без цього одержати конкурентну за якістю та ціною продукцію практично неможливо, повідомляє «Вісник-Агрофорум».

Напередодні Landlord повідомляв, що українські садівники розширюють ринки збуту. За перший день участі в міжнародній виставці Asia Fruit Logistica отримано замовлень на більш ніж 34 000 тонн яблук нового врожаю – 14 000 тонн для європейських покупців і 20 000 тонн для азіатських. http://landlord.ua/ukrayinski-yabluka-znayshli-novih-pokuptsiv/

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...