Новини    04 березня 2022 16:31

Косюк: Я у цехах, які продовжують працювати, щоб нагодувати кожного українця

Також МХП приймає заявки, аби безкоштовно передавати продукцію ТМ “Наша Ряба”

Голова правління агроіндустріального холдингу МХП Юрій Косюк розповів у Facebook, що лишається в Україні та своїх цехах під час вторгнення Росії до України.

“З першого дня війни з РФ я у колі родини, яка об’єднує 26 тис співробітників. Я у цехах, які продовжують працювати, щоб нагодувати кожного українця! Щоб кожен українець був впевнений – їжа буде! В Україні є хліб, а ми зробимо все, щоб було до хліба. Знаю, що кожен наш співробітник зробить все, щоб уберегти Україну від голоду! Будемо ситі, будемо боротися і разом переможемо ворога! Віримо в Україну і нашу Перемогу!”, – йдеться в повідомленні.

Також МХП приймає заявки, аби безкоштовно передавати продукцію ТМ “Наша Ряба” тим, хто цього найбільше потребує. Насамперед ідеться про ЗСУ, Територіальну оборону, лікарні та біженців.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...