Новини    28 вересня 2017 12:25

Корея хоче інвестувати у розвиток українських портів


Останніми роками Україна за багатьма позиціями б’є рекорди з виробництва та експорту агропродукції. Головними позиціями українського експорту залишаються зернові  та соняшникова олія. Серед покупців українського збіжжя важливе місце займає Республіка Корея.

«Вам треба покращувати інфраструктуру, будувати нові переробні потужності, – зазначав у розмові з Lаndlord  посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. – А покупці на агропродукцію знайдуться».

І ось про проведення дослідження потенціалу українських портів днями домовилися Адміністрація морських портів України й адміністрація південнокорейського порту Пусан. Про це повідомив начальник відділу стратегічного розвитку АМПУ Володимир Шемаєв, передають «Порти України».

«Під час зустрічі з адміністрацією порту Пусан, що обробив в минулому році майже 20 млн TEU, домовилися про початок співпраці з АМПУ і підготовці меморандуму про співпрацю з метою спільного дослідження можливостей збільшення рівня утилізації портових потужностей українських портів для імпорту, транзиту та трансшипменту, а також вивчення інвестиційних можливостей в портах для корейського бізнесу», – написав Шемаєв у Facebook.

До цієї роботи планують залучити Korean Institute of Maritime Affair. KIMA має експертизу в розробці майстер-планів розвитку портів, що вкрай важливо для України в контексті гармонізації розвитку вантажного фронту в портах із під’їзними шляхами.

Окрім зерна і кормів, Корея також висловлювала зацікавленість в імпорті української продукції тваринництва, відзначивши її високу якість та органічність завдяки відсутності ГМО.

Ще немає новин у цій стрічці ...