Новини    20 липня 2018 11:15

Компанія з Індії шукає для співпраці українських виробників свіжих яблук


Індійська компанія, що є одним з провідних імпортерів свіжих фруктів в Індії, шукає українських виробників свіжих яблук для налагодження співпраці. Про це повідомляють в Офісі з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

«Індійська компанія зацікавлена в наступних основних сортах яблук: Royal Gala, Gala must, Red delicious, Red Jonaprince, Jonagold тощо. Компанія також розглядає можливість придбання інших сортів яблук червоного кольору, які вирощуються в Україні. Калібр яблук  – від 60 до 80 мм», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що планований обсяг закупівель – від 4 до 5 контейнерів на тиждень. Пакування по 18 кг, але можливі варіанти пакування по 13 кг або 14 кг.

Вимоги до потенційного партенра: український постачальник обов’язково має бути виробником з досвідом упаковки та експорту яблук, та володіти англійською, аби вести переговори.

«Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua  Дедлайн для подачі пропозицій  – 19 серпня 2018 року. Після зазначеного дедлайну за кожним запитом всю зібрану інформацію буде передано на розгляд іноземній компанії-замовнику,  яка самостійно  проведе відбір українських компаній для партнерства та вестиме подальшу комунікацію», – додали в Офісі з просування експорту.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...