Новини    19 березня 2018 14:12

Kompaktomat від Farmet: сім переваг в одному агрегаті


Одна з найважливіших операцій в рослинництві – обробка ґрунту. Від того, наскільки якісно буде підготовлено посівне ложе, залежить майбутній урожай.

Компанія «Агроспейс» пропонує звернути увагу на ґрунтообробний агрегат від відомого чеського виробника Farmet – Kompaktomat. Завдяки об’єднанню семи операцій в одній одиниці техніки Kompaktomat стане вельми вигідним придбанням, а відмінна якість обробки ґрунту дозволить отримувати прекрасні врожаї.

Передпосівний полунавісний комбінатор Kompaktomat чеського виробника Farmet працює на полях України вже 22 роки. Це досить солідний термін, щоб вітчизняні аграрії встигли оцінити всі його переваги.

Kompaktomat всього за один прохід проводить повний передпосівний обробіток ґрунту, вирівнює і оптимально ущільнює поверхню. Агрегат відрізняється високою продуктивністю (з досвіду українських сільгоспвиробників – до 80 га за робочу зміну) і може працювати на досить великій швидкості (до 14 км/год.).

Kompaktomat дає можливість підготувати посівне ложе на глибину до 10 см. Ширина захоплення залежить від потреби підприємства і варіюється від 3 до 15,7 м.

Конструкція передпосівного комбінатора дозволяє виконувати сім операцій за один прохід:

  1. Розм’якшити ущільнений ґрунт. Рихлити сліди трактора.
  2. Попереднє грубе планування поверхні.
  3. Подрібнити великі грудки землі.
  4. Підрізати і розпушити ґрунт.
  5. Вирівняти розпушений ґрунт.
  6. Подрібнити дрібні грудки.
  7. І, нарешті, – остаточно якісно вирівняти поверхню.

Ідеальне посівне ложе для будь-яких культур (в тому числі дрібносем’яних) готово!

«Робочі органи Kompaktomat мають підпружинену конструкцію і при наїзді на перешкоду переміщаються тільки вгору. Таким чином забезпечується відмінний горизонт підрізання. Завдяки тому, що лапа може переміщатися тільки вгору, для насіння забезпечується рівний ущільнений горизонт, до якого підтягується волога, а зверху знаходиться збита земля для доступу тепла і повітря. У підсумку отримуємо дружні рівномірні сходи і хороший урожай. Ще одна перевага нашого агрегату – він абсолютно точно дотримується глибини обробки, за цим показником ми одні з кращих на ринку», – розповів координатор компанії Farmet в Україні та Молдові Олег Приходько.

 

НЕПРАВИЛЬНО:

При нерівномірній обробці поля будуть неправильні і нерівномірні сходи рослин

 

ПРАВИЛЬНО:

Рівномірна обробка поля – рівномірні сходи рослин

 

Kompaktomat може використовуватися як в класичній, так і в мінімальній технології обробки ґрунту. Збільшена відстань між стойками дозволяє добре проходити пожнивним залишкам. Робочі органи агрегату мають автоматичний захист, що забезпечує його безпроблемну роботу.

Відомо, що якість і термін служби ґрунтообробного агрегату безпосередньо залежать від металу, з якого він зроблений. Передпосівний комбінатор Kompaktomat виготовлений за інноваційною запатентованою технологією eXtra STEEL line: легка, еластична і в той же час надміцна сталь забезпечує ефективну роботу агрегату в будь-яких умовах (в тому числі на переущільнених ґрунтах) і довгий термін його служби.

Великий плюс Kompaktomat – зручність, простота і невисока вартість обслуговування (має мінімум точок змащення і мінімум регулювань).

За бажанням клієнта Kompaktomat можна оснастити триточковим навішуванням, що дозволяє використовувати зернову або просапну сівалку або навісити додатковий ряд катків.

Kompaktomat – це дійсно універсальний агрегат, що дозволяє економити час і фінанси сільгоспвиробників. Залежно від ширини захоплення (від 2,58 м до 15,7 м) він може агрегатуватися з тракторами потужністю від 75 до 430 к.с., що дає можливість використовувати цю техніку як в невеликих господарствах, так і в великих агропідприємствах.

Відгуки українських аграріїв про роботу передпосівного напівнавісного комбінатора Kompaktomat:

Підприємство «Агровектор», Миколаївська обл., Директор Кравець Микола Павлович:

– Наше підприємство обробляє 1500 га, на даний момент переходимо з класичної обробки ґрунту на мінімальну, і в цьому нам допомагає Kompaktomat (ширина захвату 8 м), який ми придбали у компанії «Агроспейс» в 2017 році. Робимо цим агрегатом вирівнювання ґрунту і передпосівну культивацію. Він досить продуктивний – за робочу зміну здатний обробити 70-80 га. Ще зазначу високу швидкість роботи – за нашим досвідом, він ефективно виконує свої завдання на швидкості до 15 км/год. Наш Kompaktomat може агрегатуватися з трактором потужністю від 220 к.с., а ми використовуємо потужний Fendt 936 Vario, для такого трактора це взагалі не проблема. Загалом, як агрегат для передпосівної обробки Kompaktomat справляється зі своїми завданнями добре.

ФГ «Труд», Херсонська обл., Директор Петренко Андрій Валерійович:

– Обробляємо 1000 га, сіємо горох і овочі за класичною технологією обробітку ґрунту. У господарстві працює два агрегати Kompaktomat: вже близько 7 років 6-метровий, а в 2016 році придбали ще й 10-метровий. Повністю задоволений цією технікою, вона прекрасно розпушує і вирівнює ґрунт перед посівом культур і повністю витримує задану глибину обробки.

Племзавод «Михайлівка», Сумська обл., Директор Зеленський Микола Олексійович:

– Займаємося розведенням великої рогатої худоби та свиней, вирощуємо зернові. У нас працює більше 10 років Kompaktomat Farmet шириною захвату 6 м, ми їм цілком задоволені. Після проходу агрегату ґрунт повністю готовий до посіву. Плануємо придбати ще один Kompaktomat шириною захвату 10 м.

Більш детальну інформацію можна отримати у регіональних менеджерів або за телефоном: (056) 372-51-24.

www.agrospace.com.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...