Новини    21 вересня 2017 18:37

Китай цікавиться якісним українським медом


КНР зацікавлена у розширенні номенклатури товарів, що експортуються з України, зокрема тваринного й рослинного походження. Про це йшлося на українсько-китайському бізнес-форумі щодо розбудови торговельних стосунків, який був організований за сприяння Китайської торгової асоціації.

У заході взяли участь радник Торгового представництва КНР в Україні Лю Цзюнь, представник Торгового комітету міста Шеньчжень Ліжен Чжан та члени бізнес-спільноти.

Під час зустрічі були озвучені останні досягнення цього року щодо доступу на ринок КНР яловичини, шроту соняшникового та жому бурякового, повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Крім того, було зазначено, що Україна готова експортувати до КНР широкий асортимент товарів: м’яса та м’ясних продуктів, продуктів бджільництва, рибних продуктів, борошна тощо. Натомість представники міста Шеньчжень зазначили, що вони зацікавлені в можливому експорті заморожених рибних продуктів та якісних видів меду.

Зростання імпорту в Китай відкриває хороші перспективи для українських аграріїв. За останні п’ять років Україна помітно розширила експорт агропродукції в Китай.

«Китайців цікавить українське зерно, особливо кукурудза, соняшникова олія, але у вас немає обсягів, необхідних китайському ринку. Але якість важливіше обсягів. Ви ще не в повній мірі використовуєте свої можливості», – раніше зазначав у розмові з Landlord радник з торгово-економічних питань при Посольстві Китайської Народної Республіки Лю Цзюнь.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...