Новини / Кейси     28 жовтня 2019 16:41

Підбір кадрів у Нібулон: Олексій Вадатурський про систему управління людьми

Найбільш мотивована людина в компанії – її власник. Так вважає генеральний директор і засновник  «Нібулона» Олексій Вадатурський. Його агрохолдинг, який має річний оборот $1,5 млрд, дуже ретельно ставиться до підбору працівників. На які принципи спираються при цьому?

Про це Олексій Вадатурський розповів у випуску проєкту Big Money.

Пропри видатні досягнення і сильні позиції в бізнесі, генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський – дуже скромна людина. Він не хизується своїми успіхами, проте охоче ділиться набутим досвідом, зокрема і в управлінні людським ресурсом.

Як же підбирають кадри у «Нібулон»?

  • Перший критерій – досвід.
  • Другий критерій – робота в компанії з перших днів, зі студентських часів.

«Щоб це була дійсно людина компанії, щоб вона не знала, як погано працюють інші галузі чи інші підприємства, щоб вона не була готова до корупційних схем, щоб вона виховувалася в середовищі чесних людей», – ділиться Олексій Вадатурський.

Читайте: Ставка на прибутковість: чому в господарстві Альтаїр відмовились від збільшення земельного банку

Саме такі працівники отримують підвищення на підприємствах компанії «Нібулон».

«Коли така людина себе добре показала на тій чи іншій посаді, то вона заслуговує на підвищення в зарплаті, на підвищення в посаді, заслуговує обіймати керівну посаду в нашій компанії, бути моїм заступником», – говорить власник агрохолдингу.

  • Третій критерій – на підприємство не беруть людей, які вже на ньому працювали і пішли за власним бажанням. Олексій Вадатурський вважає: якщо працівник один раз написав заяву на звільнення, він рано чи пізно напише її знову. Тому таких людей назад у «Нібулон» не приймають.

Як повідомляв Landlord, у 2019 році за результатами незалежного міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research «Нібулон» визнано найкращим роботодавцем в агросекторі України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також