Новини    24 грудня 2022 12:12

Kernel відкрила майстерню для ремонту військових автівок (відео)


Аграрна компанія Kernel створила майстерню для ремонту автомобілів для ЗСУ на базі Придніпровського кластера.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Kernel.

У кожного українця сьогодні є свій фронт. Компанія Kernel працює на аграрному, а також підтримує наших захисників.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“На базі Придніпровського кластера створили спеціальну майстерню для ремонту та підготовки автівок, які передаємо військовим. З початку повномасштабного вторгнення Kernel направив на потреби ЗСУ близько 600 автомобілів. Зараз це найнеобхідніша допомога для тих, хто працює на найважливішому фронті та звільняє українську землю від окупантів”, – відзначають у публікації.

Нагадаємо, Kernel не виплачуватиме дивіденди за 2022 фінансовий рік (липень-2021-червень-2022) через чистий збиток у розмірі $41,1 млн, який зазнав холдинг за вказаний період.

Рада директорів агропромислової групи Kernel заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

Довідка: Kernel до війни посідав перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (приблизно 7% світового виробництва) і її експорту (приблизно 12%), а також був найбільшим виробником і продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні. Крім того, компанія займалася вирощуванням іншої агропродукції та її реалізацією.

Найбільшим співвласником Kernel через Namsen Ltd. є український бізнесмен Андрій Веревський із часткою 39,3%.

У 2022 фінансовому році (липень-2021 – червень-2022) холдинг отримав $41 млн чистого збитку проти $506 млн чистого прибутку в попередньому ФР, його виручка скоротилася на 5% – до $5,332 млрд, а показник EBITDA скоротився в 3,7 раза – до $220 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...