Новини    05 жовтня 2021 11:42

Кернел хоче наростити земельний банк до 700 тис. га

Збільшення земельного банку відбуватиметься переважно за рахунок злиттів і поглинань

Компанія Кернел планує в найближчі роки збільшити банк орендованих сільськогосподарських земель до 700 тис. га.  Про це заявив засновник компанії Андрій Веревський.

Він зазначив, що збільшення земельного банку відбуватиметься переважно за рахунок злиттів і поглинань, а не за рахунок відкриття нових підприємств, що було наріжним каменем стратегії компанії на 2021 р.

Читайте: За два роки “Кернел” Веревського викупить понад 19,2 млн своїх акцій

“Наш географічний фокус залишається незмінним: 100% запланованих інвестицій будуть спрямовані виключно в Україну. Ми будемо зміцнювати Кернел шляхом подальшого розвитку екосистеми, в якій сторонні аграрії зможуть заробляти більше, співпрацюючи з Кернел, ніж працюючи окремо”, – зазначив він.

Веревський акцентував, що новий план дій компанії Кернел на наступні 5 років включає цілі з досягнення 6 млн т щорічної переробки насіння соняшнику і 15 млн т експорту зерна з України.

Крім того, очікується, що власні сільськогосподарські операції Кернел, програма Open Agribusiness, передсезонне фінансування і програми передсезонних форвардних контрактів із сторонніми аграріями дозволять забезпечити внутрішні закупівлі 35% потреб в насінні соняшнику і 50% потреб в зерні.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що Кернел відзвітував про зростання прибутку в чотири рази.

Джерело: latifundist.

Наталія Софієнко, Landlord

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...