Новини    28 вересня 2017 18:21

Канаду цікавлять українські вівці й кози


Торік аграрний товарообіг між Україною й Канадою зріс більш як на 90%. Про це говорили на зустрічі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової з представниками Міністерства сільського господарства Альберти (Канада), Посольства Канади в Україні та Платформи канадського агробізнесу. Йшлося про  розширення торговельних відносини між Україною та Канадою, зокрема провінції Альберта, повідомляють в Мінагрополітики.

«Канада є одним із ключових партнерів, визначених Урядом України в експортній стратегії. Ми сподіваємося, що двостороння Угода про зону вільної торгівлі, яка нещодавно вступила в силу, дасть свої результати», – зауважила Ковальова.

Канадці висловили зацікавлення у співпраці в галузі тваринництва, зокрема вівчарства та козівництва, скотарства та бджільництва.

Зона вільної торгівлі між Україною і Канадою почала працювати з 1 серпня. Для українських експортерів угода відкрила безмитний доступ на 98% ринку.

Україна ж скасувала мита майже на 80% імпорту з Канади. Частина з них поетапно обнулятиметься протягом 3-7 років. Митна амністія торкнеться живих овець і птиці, яловичини, баранини, горіхів, свинячих субпродуктів, плодів і насіння олійних культур, олії, свіжої свинини, птиці, молока, вершків, яєць, меду і овочів.

У найближчі п’ять років український уряд розраховує на 10-кратне зростання експорту до Канади – до $200-300 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...