Новини / Технології     15 липня 2019 12:02

Канадські фермери впроваджують штучний інтелект через зростання мінімальної зарплати в країні

Сьогодні в Онтаріо мінімальна зарплата становить $14 за годину, при цьому дефіцит робочої сили не зникає. Це призводить до високого попиту в автоматизації сільгоспвиробництва. Фермери готові інвестувати в штучний інтелект, тому в країні впроваджують дослідницькі програми з робототехніки.

Про це повідомляє HortiDaily.

З 1 червня мінімальна заробітна плата в Канаді знову зросла. Сьогодні в Онтаріо $14 за годину – це те, що потрібно мінімально сплатити робітникові. Навіть з вищою зарплатою залишається дефіцит трудових ресурсів. Через це не може стати несподіванкою, що виробники шукають рішення для автоматизації.

Читайте: Якісні препарати, ставка на молодь та приціл на агрохолдинг – як за 6 років розбудували господарство Спрінт К

При цьому існують проблеми: компанії за межами сектора садівництва не завжди мають повну картину того, що їм потрібно шукати при автоматизації у своїй галузі. Щоб подолати цей пробіл, Центр досліджень та інновацій міста Вайнленд створив нове підприємство з автоматизації для надання послуг з інтеграції систем для канадських садівників, що сприятиме підвищенню продуктивності та ефективності операцій.

У науково-дослідному центрі стверджують, що розуміють особливі вимоги виробників. Не дивно, що виробники, які прагнуть знизити свої витрати, серйозно подивилися на свої навантаження та рішення для автоматизації.

«Праця завжди є номером один або номером два серед витрат на виробництво», – говорить Омар Абдельзахер із центру у Вайнленді.

У Канаді існує серйозний ринок для постачальників автоматизації. Проте є й виклики. Команда робототехніки з міста Вайнленд зосередилася на довгостроковій дослідницькій програмі з автоматизації, і, за словами Омара Абдельзахера, виробники з усієї країни зверталися до них, щоб дізнатися про автоматизацію.

«Вони запитували, чи ми знаємо хорошого постачальника, чи працювали ми, чи могли б допомогти з автоматизацією. Ця неймовірна потреба з боку канадських виробників показала, що існує потреба в експертній допомозі – допомагати їм підключатися до сучасних технологій», – розповідає Омар Абдельзахер.

На цей момент канадські виробники часто вдаються до купівлі машин з інших країн і доплачують за судноплавство і митницю, щоб отримати рішення, якому вони можуть довіряти. Завданням для центру у Вайнленді є допомогти цим виробникам знайти місцеві рішення, які є менш дорогими, забезпечують хорошу окупність і більше відповідають їхнім потребам.

Крім надання консультацій, команда також реалізує проекти з автоматизації. Нещодавно центр у Вайнленді запустив свою першу машину, що працює з Онтаріо на базі CMP Automation. Машина упаковує міні-огірки.

Робот-навантажувач може замінити ручну працю, встановлюючи міні-огірки на лотки. Машина була на ринку з початку цього року. Після того, як огірки будуть відсортовані відповідно до специфікацій (діаметр і довжина), система використовує машинне бачення, щоб визначити кривизну кожного огірка і розміщує їх у одному напрямку, тому вони рівномірно розташовані на лотку.

Хоча програма системної інтеграції зосереджена на підключенні виробників до рішень, які швидко розгортаються, у Вайнленді також розробляють деякі довгострокові дослідницькі проекти. Наприклад, в одному проекті нові дослідження фокусуються на автоматизації збирання огірка в теплицях із системою, яка буде містити компонент бачення для визначення огірків – штучний інтелект, щоб вирішити, чи потрібно вже збирати урожай, і руки робота, щоб захопити і зібрати огірки.

Landlord раніше повідомляв про те, що у Східному Китаї запустили агроробота з підтримкою 5G.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також