Новини    09 вересня 2023 16:23

Качина ферма з Черкащини перерахувала гроші і стала повноправним власником ТЦ “Магелан” у Києві


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив продаж лота, до складу якого, зокрема, було включено торговельно-розважального центру “Магелан” у Києві. Відповідний договір купівлі-продажу вже підписано.

Як ідеться у повідомленні фонду, покупець, який під час відкритого онлайн аукціону запропонував найвищу ставку, перерахував усю суму, а саме – 620 мільйонів гривень. Кошти будуть спрямовані на розрахунок із кредиторами МР Банку (екс-Сбербанку), на балансі якого обліковувалися активи.

Нагадаємо, що аукціон з продажу лота №G18N020026, до складу якого було включено ТРЦ “Магелан” на проспекті Академіка Глушкова, 13-Б, відбувся 15 червня. Це була 18-а спроба ФГВ з 12 жовтня 2022 року продати ці активи.

Переможцем виявилося сільськогосподарське ТОВ “Птахоплемзавод “Коробівський” (село Кедина Гора Золотоніської громади Черкаської області). Це підприємство, що виробляє м’ясо качки пекінської породи під торговою маркою “Смачне каченя”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Воно запропонувало 620,001 мільйона гривень, у той час, як ТОВ “Маркет-Сервіс Голосіївський” запропонувало рівно 620 мільйонів. Ще один учасник торгів – ТОВ “Ай Кью Компані” – обмежився пропозицією сплатити лише стартову ціну, що складала 448,47 мільйона гривень.

Окрім ТРЦ площею 28,54 тисячі квадратних метрів, до проданого лоту входять права вимоги за двома кредитними договорами з юрособою та дебіторська заборгованість. У забезпечення за кредитами оформлено технологічне обладнання, зокрема для переробки молока, права вимоги на отримання виручки/товарів та фінансова порука.

Також до нього входить майновий комплекс площею 13 тисяч квадратних метрів та система охоронно-тривожної сигналізації в селі Крупець Шепетівського району Хмельницької області.

Нагадаємо, Київський завод “Електронмаш” був проданий за 121 мільйон гривень, повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.

19 квітня Фонд державного майна провів приватизаційний онлайн-аукціон з продажу Ізмаїльського винзаводу. Під час аукціону вартість винзаводу зросла в 11 разів (з 17,9 млн грн стартової ціни до 200 млн грн переможної). За право приватизації в торгах змагалися чотири учасники.

Київська юридична фірма ТОВ “Лім Сервіс Груп” 5 вересня 2023 року за 37,2 млн грн придбало на аукціоні, де було єдиним учасником, “Полтавський комбінат хлібопродуктів” по вулиці Небесної Сотні, 69, а також його майно у селі Петрівка та селищі Скороходове Полтавського району.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...