Новини    27 вересня 2018 09:52

Кабмін затвердив вільний доступ до реєстру сортів рослин


Вільний цілодобовий і безоплатний доступ до реєстру сортів, придатних до поширення в Україні закріплено в постанові «Про затвердження Положення про Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні», ухваленій на засіданні Кабінету Міністрів України 26 вересня, передає Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу».

«Положення розроблено у відповідності до вимог ЗУ «Про охорону прав на сорти рослин», до якого в червні 2016 року були внесені суттєві зміни із врахуванням європейських норм. Ним закріплюється вільний цілодобовий і безоплатний доступ до Реєстру сортів, придатних до поширення в Україні. Реєстр повинен бути розміщений на офіційному веб-сайті Мінагрополітик», – йдеться у повідомленні.

Положення чітко встановлює строк десять календарних днів для внесення до Реєстру відомостей про сорт рослин та змін до них з моменту ухвалення відповідного рішення, що також сприятиме суттєвому прискоренню набуття заявниками прав на сорт рослин.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, на попередньому засіданні Кабінету Міністрів було схвалено ще 3 проекти постанов у сфері насінництва.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...