Новини    19 вересня 2017 20:43

Кабмін вирішив виділити на агросектор 7 млрд грн


Кабінет міністрів схвалив проект бюджету на 2018 рік, згідно з яким на розвиток агросектору передбачено 7,3 млрд грн. Державні програми зосереджені на напрямках, які найбільше потребують підтримки, повідомляє Мінагрополітики.

Зокрема, 2,3 млрд грн передбачено на підтримку тваринництва, в тому числі, будівництво та реконструкцію нових комплексів.

«Таким чином Уряд закладає основу для зростання цього сегменту і має на меті відродити тваринницький комплекс», – каже прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

2 млрд грн пропонується спрямувати на дотації, 1 млрд грн – на розвиток фермерства і ще 1 млрд грн – на програму компенсації вартості техніки вітчизняного виробництва. Очікується, що остання змінить структуру виробництва техніки, забезпечить зменшення імпорту і посилить локалізацію виробництва в Україні.

Окрім того, збільшиться фінансування протиепізоотичних заходів. На боротьбу з небезпечними хворобами тварин пропонується спрямувати 687 млн грн, у 6 разів більше, ніж торік.

Бюджет-2018 уже направлено до парламенту. В проект закладено ріст економіки в 2018 році на рівні 3%, інфляція – 7%, дефіцит – 2,7% ВВП.

Торік на галузь АПК було спрямовано 5,5 млрд грн, у 2016 році – 0,4 млрд грн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...