Новини / Рейдерство     16 квітня 2018 15:31

Кабмін відновить роботу штабів по боротьбі з агрорейдерством


Уряд України має намір на засіданні в середу відновити роботу міжвідомчих штабів по боротьбі з рейдерством в аграрній сфері. Як передає «Інтерфакс-Україна», про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на зустрічі з Європейською бізнес-асоціацією (ЄБА).

«Післязавтра уряд відновить роботу штабів на посівну. Отримуємо сигнали з регіонів, що загострення виникає в цей час», – сказав він.

Петренко заявив, що штаби показали свою ефективність в минулому році, і закликав підприємців звертатися за захистом в разі потреби.

За даними заступника міністра юстиції Олени Лукаш, з припиненням роботи штабів з регіонів поновилися повідомлення про спроби захоплення.

Заступник міністра юстиції з державної реєстрації Олена Сукманова додала, що штаби розглянули 100 скарг.

Понад 700 випадків неправомірних захоплень бізнесу сталося в українському аграрному секторі тільки за дев’ять місяців 2017 року.

У Верховній Раді 14 березня 2018 року було зареєстровано законопроект №8121 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству», покликаний мінімізувати аграрне і земельне рейдерство.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також