Новини    19 вересня 2018 17:42

Кабмін направить частину держпідтримки АПК на компенсацію ЄСВ фермерів


У 2018 році на розвиток фермерства закладено 1 млрд гривень державної підтримки. Але ця програма виконується не зовсім ефективно. Про це під час засідання уряду заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, передає кореспондент LANDLORD.

За його словами, основна частина «фермерського мільярду» була направлена на компенсацію відсоткових ставок по кредитах для фермерських господарств.

«Нажаль тут є проблеми, через те що банки дуже повільно приймають рішення щодо кредитування. Ми сьогодні на уряді вносимо зміни і спрямовуємо частину коштів на компенсацію єдиного соціального внеску фермерським господарствам», – заявив він.

В свою чергу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на підвищенні ефективності програм підтримки фермерів, які стартували цього року в рамках урядової політики підтримки і нарощування агровиробництва.

Володимир Гройсман наголосив, що фермери мають стати головними набувачами ресурсів.

«Фермер має стикатися не з бюрократією, а з доступом до ресурсів. Треба змінювати структуру виробництва та управління на селі. Фермер завжди зробить і робочі місця, і якісну продукцію. І нам важливо їх підтримати. Ми тільки запустили ці програми. Зараз бачимо деякі складнощі, але треба досягти ефективності роботи всіх програм», – сказав Володимир Гройсман.

Ще немає новин у цій стрічці ...