Новини    12 лютого 2022 13:36

Кабінет міністрів розробляє механізм для стримування цін на бензин

У кінці грудня Кабмін обмежив націнку на газ для виробників соціальних продуктів харчування

Кабінет міністрів розробляє механізм для стримування цін на бензин, які ростуть на тлі подорожчання нафти на світовому ринку. Про це сказала глава Мінекономіки Юлія Свириденко на засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

“Важливо тримати руку на пульсі й реагувати на ті загрози, що є на ринку”, – сказала Свириденко.

У кінці грудня Кабмін обмежив націнку на газ для виробників соціальних продуктів харчування.

“І я хочу сказати, що у січні зростання цін на ці категорії не було. Це свідчить про те, що рішення дає результат… Зараз почала дорожчати нафта, що відбивається на цінах на бензин і дизельне пальне. “Тому ми розробляємо комплексний план для того, щоб стабілізувати цю ситуацію”, – зазначила Свириденко.

Нагадаємо, роздрібні мережі АЗС в Україні з 4 по 7 лютого підвищили вартість бензину та дизельного палива в межах 0,2-1,6 гривні за літр. Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензину у розмірі 30,84 гривні за літр і дизпалива – 28,30 гривні за літр. На підставі цих цифр вираховується гранична ціна реалізації палива на АЗС. Однак максимальна ціна на “звичайний” бензин для його продажу через мережу АЗС не повинна перевищувати 35,84 гривні за літр, на “звичайне” дизпаливо – 35,30 гривні за літр.

Раніше Landlord повідомляв, що Кабмін розробляє механізм для стримування цін на бензин.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...