Новини    03 жовтня 2017 14:36

Італійські фермери захищають оливки зі зброєю в руках


Фермери в Апулії на півдні Італії змушені взятися за зброю. У регіоні посилилися крадіжки винограду, оливок, мигдалю та іншого врожаю. У деяких поселеннях організували плантаційні патрулі, передає rp.pl із посиланням на італійські ЗМІ. Відомо, що нальоти на ферми здійснюють іноземні злочинні угруповання.

Цього року урожай особливо цінний, адже багато культур були раніше знищені через посуху і град. Втрати, завдані селекціонерам, є ще серйознішими, адже край страждає також від зміни клімату.

«Крадіжки спонукали деяких фермерів організувати нічні та денні патрулі, ще хтось пішов в органи безпеки, – каже Джанні Кантеле, регіональний начальник відділу сільського господарства Колдіретті. – Апулія практично не спить, бо має пильнувати урожай».

Рік в Апулії розпочався з суворих зим і снігу, чого майже ніколи не траплялося у регіоні. Літо було рекордно посушливим і гарячим. Сорти, які після такої погоди вдалося зберегти, цінуються в Апулії на вагу золота, кажуть фермери.

Власники виноградників, оливкових гаїв і мигдальних плантацій закликають поліцію створити загони для патрулювання околиць і господарств.

Раніше Landlord повідомляв, що в Кіровоградській області протягом 2016-2017 років рейдери здійснили кілька спроб захоплення агропідприємств. Багато господарств, щоб убезпечити себе від нападів, придбали зброю. Фермери області об’єдналися в організацію «Аграрна самооборона України», у народі їх називають «Кіровоградськими ковбоями».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...