Новини / Рослинництво     22 січня 2020 12:58

ІТ-розробки та новітні препарати: атмосферна конференція BASF

21 січня український департамент Agricultural Solutions компанії BASF провів конференцію практичних рішень під гаслом «Зрощуй та зростай!».

Під час заходу представники компанії презентували вихід на ринок нових продуктів — інноваційний фунгіцид для зернових Пріаксор™; та удосконалений гербіцид для кукурудзи Стеллар® Плюс. Крім того, на заході були представлені гібриди насіння соняшнику та ріпаку.

«Ми надзвичайно пишаємося, що цього року компанія BASF вкотре пропонує ринку інноваційні рішення – від ІТ-розробок до новітніх формуляцій препаратів для зернових, кукурудзи та соняшнику. Адже розуміємо: ефективно зрощуючи, ми зростаємо всі разом», — коментує Маттіас Хорш, директор із маркетингу в Україні, Молдові та країнах Кавказу BASF.

Також на заході фахівці компанії BASF презентували 2 інноваційних продукти: Пріаксор™ та Стеллар® Плюс.

Читайте: Партнерство BASF та Arable Labs: аграрії отримуватимуть дані про погоду та стан рослин на полі у смартфоні

Перший – інноваційний Ксеміум®-вмісний препарат, який завдяки унікальній формуляції здатний відмінно закріплюватися та розподілятися на рослині, проникати всередину та нейтралізовувати патоген. Серед основних переваг Пріаксор™ — ефективна дія проти складноконтрольованих хвороб на зернових культурах, яку було доведено на дослідних полях у Франції, Польщі, Болгарії, Румунії, Великій Британії та Україні.

Інший препарат, удосконалений гербіцид Стеллар® Плюс, завдяки наявності в складі прилипача добре тримається на рослині та ефективно проникає всередину бур’яна. Не зважаючи на можливі несприятливі погодні умови – сильні дощі чи поривчастий вітер – прилипач посилює дію препарату. Головна діюча речовина, топрамезон, забезпечує тривалу ґрунтову дію. А тому препарат захищає посіви протягом усього сезону. Достатньо однієї обробки для отримання результату.

Нагадаємо, раніше учасники Клубу новаторів агробізнесу представили 26 способів покращення рентабельності вирощування сільськогосподарських культур.

Читайте також