Новини / Садівництво     07 жовтня 2019 08:28

Іспанський виробник ягід поставить партнерам 28 млн кущів суниці

Компанія Grufesa з іспанської провінції Уельва, яка займається виробництвом ягід, наразі працює над селекцією та підготовкою саджанців суниці садової у своїх розсадниках. Підприємство планує поставити партнерам близько 28 млн кущів суниці найвищої якості.

Про це повідомляє HortiDaily.

Розсадники Grufesa розташовані у Кабесас-де-Аламбре, провінція Авіла. Кілька днів тому під наглядом техніків компанії, які моніторили селекційний процес, що гарантує плоди з найвищими стандартами якості, тут були зібрані та підготовлені найкращі рослини найдавніших сортів.

Читайте: Як заробити на органічному виробництві в Грузії: кейс Ніно Дзеладзе

Посадковий матеріал суниці садової оперативно транспортують до партнерських компаній у район Могер, де лише через кілька годин після викорінення розсади її пересаджують у заздалегідь підготовлений ґрунт і забезпечують найкращі умови для оптимального зростання.

Останніми тижнями партнери компанії та фермери працюють у своїх господарствах, готуючи землю, де висаджуватимуть вибрані рослини із розсадників у Авілі.

«Рослини виросли в найкращих умовах і тепер їх ретельно відбирають, щоб вони могли згодом дати якісні плоди. Під час цієї фази ми викорінюємо рослини і готуємо їх до швидкої доставки, щоб вони не постраждали і були висаджені якнайшвидше», – говорить керівник розсадника Grufesa в Кабесас-де-Аламбре Роберто.

Стратегічна мета Grufesa полягає в тому, щоб мати змогу відповідати очікуванням вимогливого ринку, який дедалі більше потребує фруктів вищої якості. Аламбре Роберто відзначає, що людський ресурс компанії відіграє вирішальну роль у підтримці її репутації.

Ця філософія дозволила Grufesa стати першою у світі компанією, яка зуміла сертифікувати все своє виробництво за допомогою модуля «Партнерство додаткового продовольчого ланцюга Bayer CropScience» – додаткової сертифікації до GLOBALG.AP, що покладає серйозну відповідальність за безпечність та якість харчових продуктів.

Landlord раніше повідомляв про те, що фермери Молдови збираються вирощувати високоврожайні сорти суниці садової, запозичивши технологію в Нідерландах. Порахували: інвестиції повернуться досить швидко. Адже продуктивність високотехнологічних ягідних плантацій може сягати до 120–150 т/га.

Читайте також