Новини    10 березня 2018 15:17

Інвестиції для побудови сучасної молочної ферми окупляться через 6 років


Сучасна ферма на 560 корів, окупиться через 71, 9 місяців. Про це йдеться в матеріалі компанії «Pro-Consulting».

План побудови такої ферми розрахований на 7 років,  підготовчі етапи триватимуть біля 6 місяців, після яких ферма почне давати прибуток.

«Проект розрахований на 7-річний період. Підготовчі заходи, такі як будівництво приміщень, монтаж і налагодження обладнання, оформлення необхідної документації, планується здійснити за перші шість місяців. Уже в другому півріччі реалізації проекту будуть закуплені корови голштинської породи і ферма почне видавати продукцію»,- йдеться в повідомленні.

В матеріалі зазначається, що основні витрати при побудові такої ферми піде на бридбання корів, а головним чинником для успішного розвитку буде її місцезнаходження.
«Основними пунктами витрат по бізнес-плану є:придбання корів – 35,7% від загального обсягу витрат; будівництво біогазової установки – 21,4%; обладнання ферми – 21,2%», – повідомили аналітики.

Також  компанія наголошує на тому, що фінансування подібних молочних ферм добре впишеться в рамки нової програми Міжнародної фінансової корпорації (IFC) з підтримки української молочної галузі, а  бізнес-план «Pro-Consulting», підготовлений за міжнародними стандартами, має  перспективи отримати грант для реалізації.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...