Новини    10 листопада 2017 16:18

Індія дає 40% світового врожаю манго


Вартість світового експорту чотирьох тропічних фруктів — манго, ананасу, авокадо та папаї — уже в цьому році досягне $10 млрд. Про це свідчать прогнози Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Популярність тропічних фруктів є багатообіцяючою для боротьби з бідністю і розвитку сільських районів — майже все виробництво зосереджено в країнах, що розвиваються, і зазвичай здійснюється дрібними фермерами.

За оцінками ФАО, загальний обсяг виробництва вказаних фруктів складе 92 млн тонн в цьому році в порівнянні з 69 млн тонн в 2008-му. Нині майже вся продукція споживається на місцевому рівні.

Найбільшими виробниками тропічних фруктів є Індія, де отримують 40% світового урожаю манго, Китай і Бразилія. Найбільший постачальник ананасів — Коста-Ріка.

Окрім фруктів перспективним для розвитку регіонів вважають виробництво маніоки. Культура стала третім за важливістю джерелом калорій у тропіках — після рису і кукурудзи.

В Африці цьогоріч виробництво маніоки буде рекордним — 156 млн тонн, очікує ФАО. Цьому сприяють комерційні програми, що реалізуються в регіоні.

Ще немає новин у цій стрічці ...