Новини / Політика     25 листопада 2019 14:46

Індекс оцінки реформ в Україні досяг найвищого рівня з 2015 року

Показник незалежної кількісної оцінки реформ в Україні – індекс іМоРе від ВоксУкраїна – нині досяг найвищого рівня за останні 5 років. Такого або вищого значення індекс іМоРе набував лише 4 рази за свою історію.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

За словами міністра, сьогоднішнє значення індексу іМоРе (1,7) – «одне з найвищих за історію його існування». Востаннє таке значення показника зафіксовано у 2015 році після того, як Верховна Рада VIII скликання набула своїх повноважень та призначила уряд.

Читайте: Земельний податок і орендна плата: що пропонують аграрії в регіонах – Висоцький

Також позитивні результати діяльності нинішнього уряду відзначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький:

«Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service поліпшило прогноз рейтингу Уряду України зі “стабільного” на “позитивний”, підтвердивши довгострокові рейтинги емітента і пріоритетних незабезпечених кредитів України на рівні “Caa1″», – написав на своїй сторінці у Фейсбук Тарас Висоцький.

Landlord раніше повідомляв про те, що заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький назвав три причини, які обумовлюють успішність земельної реформи в Україні.

Читайте також

Матеріали по темі