Новини / Техніка     02 вересня 2019 11:46

Єврокомісія перевірятиме фермерів за допомогою супутника

ЄС розглядає можливість ефективного моніторингу діяльності фермерів за допомогою супутника. Це потрібно Єврокомісії для визначення доцільності надання допомоги господарствам, які претендують на підтримку від ЄС.

Про це повідомляє AgroXXI.

Країни – члени ЄС щорічно проводять на місцях близько 900 000 перевірок фермерських господарств, які претендують на надання підтримки від ЄС. Проте через бюрократичну тяганину тільки близько 5% заявників вчасно отримують виплати.

Читайте: Техніку сконструювали власноруч: успішний виноградник за 3 роки

Оскільки виїзні перевірки фермерів занадто повільні, Єврокомісія планує вести моніторинг районів за допомогою супутника, отримуючи дані про те, що відбувається на сільгоспугіддях. Також нові технології візуалізації можуть надати більш вичерпні докази фактичної сільгоспдіяльності фермерів на відповідність правилам Єдиної сільськогосподарської політики ЄС.

Очікується, що використання нових технологій моніторингу також підвищить ефективність майбутніх заходів з охорони довкілля та протидії змінам клімату.

Наразі Європейський аудиторський суд розглядає питання, як інспектори можуть краще візуально оглядати сільгоспземлі.

Landlord раніше повідомляв про те, що в Луганській та Закарпатській областях за допомогою супутникової зйомки зафіксовано ділянки озимого ріпаку на територіях, де їх, за даними Держстату, не повинно бути. Площа виявлених неврахованих посівів становить відповідно майже 2 тис. га та 0,7 тис. га.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також