Новини / Політика     28 жовтня 2019 08:53

Яка податкова система нам потрібна: Милованов запропонував 8 пунктів

У світлі економічних реформ у країні уряд шукає шляхи, як змінити податкову систему, щоб зробити її оптимальною для бізнесу і водночас ефективною для держави. Тимофій Милованов запрошує до дискусії, виставивши на обговорення 8 пропозицій, серед яких –  збільшення податку на землю.

Про це міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук.

В ідеалі для реформування податкової системи, на думку Тимофія Милованова, потрібно зменшити податки на працю і збільшити – на активи (нерухомість тощо), а також відмінити ЄСВ і залишити ПДВ.

Читайте: В Україні вводиться електронна реєстрація пестицидів і агрохімікатів

При цьому міністр наголошує на важливості виважених кроків, оскільки радикальні зміни в податковій системі можуть «розбалансувати надходження» і залишити без фінансування такі важливі аспекти, як виплата пенсій, зарплати працівників соціальної сфери тощо.

Тимофій Милованов пропонує до обговорення 8 пунктів, які за його словами, сприятимуть створенню робочих місць і підвищенню зарплат, а також знімуть «з порядку денного питання ФОПів».

Потенційні кроки в податковій реформі:

  1. Відмінити єдиний соціальний внесок.
  2. Максимально знизити податок на дохід фізичної особи.
  3. Підняти податок на нерухомість.
  4. Збільшити податок на землю та інші активи.
  5. Поліпшити збір податків на нерухомість та інші активи.
  6. Залишити ПДВ і поліпшити його збір.
  7. Продовжувати здійснювати детінізацію економіки.
  8. Держпідтримку надавати тільки тим підприємствам, які працюють «в білу» та створюють достатню кількість робочих місць.

Landlord раніше повідомляв про те, що Тимофій Милованов назвав 4 механізми, які допоможуть малим фермерам купити землю.

Читайте також

Матеріали по темі