Новини / Рослинництво     10 лютого 2020 15:28

Як уникнути мільйонних збитків: результати дослідження інсектицидів нового покоління

Фермери можуть зберегти власні мільйони, захищаючи свої культури інноваційними продуктами, які містять діючу речовину Isoclast™ active.

Дослідження консалтингової групи Nomismа, яке було представлене на виставці свіжих овочів і фруктів Fruit Logistica у Берліні, показало переваги Isoclast™ active для продуктивності та рентабельності виробництва продуктів харчування.

Користь від використання цього продукту може отримати сільськогосподарська продукція вартістю 129 млрд. євро, що вирощується на 54,1 млн. га або 31% загальної площі земель сільськогосподарського призначення Європи.

Читайте: У Східній Африці катастрофічна навала сарани: ООН б’є на сполох

Дослідження проведено на замовлення компанії Corteva Agriscience для вивчення економічних переваг використання передового інсектициду проти сисних шкідників яблуні, персику, томатів та картоплі. Торгові назви засобу – Closer™ або TransformTM.

Невикористання цих нових продуктів може призвести до мільйонів євро втраченої вартості продукції в 2020 році, включаючи:

  • Зменшення на 18% для десертних яблук (діапазон -12%/- 24%), що становить більше 1 млрд. євро втрат
  • Зменшення на 34% для персиків (діапазон -28%/- 41%), що складає 1,2 млрд. євро втрат
  • Зменшення на 33% для тепличних томатів (діапазон -27%/- 40%), що становить 1,6 млрд. євро втрат
  • Зменшення на 10% для картоплі (діапазон -7%/- 14%), що складає 1,3 млрд. євро втрат

«Ми з гордістю представляємо наші рішення відвідувачам Fruit Logistica, – зазначила Соня Каванна, технічний експерт глобальної мережі та керівник європейської мережі ланцюгу постачання продуктів харчування Corteva Agriscience. – Шляхом обміну досвідом та співпрацею з гравцями ланцюга створення вартості, ми допомагаємо фермерам підвищити прибутковість, а роздрібним торгівцям та харчовій промисловості – забезпечити безпечне та надійне постачання сільськогосподарської продукції та підтримувати інтереси споживачів шляхом надання можливості вибору. Це дослідження було ініційовано, щоб зрозуміти потенціал інноваційного продукту в рамках наших зусиль щодо сприяння екологічній та економічній сталості основних культур у європейському сільському господарстві. Як світовий лідер у цьому секторі, Corteva Agriscience прагне підтримувати фермерів у боротьбі з надзвичайними ситуаціями, що виникають унаслідок появи нових шкідників та зміни клімату, водночас, забезпечуючи прибутковість врожаю та задовольняючи попит споживачів на більш сталі продукти харчування».

Ерсілія Ді Тулліо, керівник проектів Nomisma, додає: «Ми обрали ключові країни-виробники для кожної культури, де наявні основні комахи-шкідники, які контролюються Isoclast (попелиці, щитівки та білокрилки), згідно з оцінками на рівні країни в середньостроковій перспективі (2022 р.). Ми також взяли до уваги наявність вірусів, які передаються через цих шкідників, якщо вони завдають відповідних збитків. Потім ми змоделювали сценарій впливу на комерційне виробництво кожної культури до 2022 року, демонструючи результати зниженої ефективності портфоліо захисту без виходу на ринок нових інсектицидів, таких як Isoclast. Дані показують, що молекули інсектицидів нового покоління, що забезпечують високу ефективність та низький вплив на довкілля, є основними для захисту ключових культур, що аналізувалися».

Як повідомляв LANDLORD, у 153 млн злотих (або приблизно $40 млн) оцінюють загальний обсяг засобів захисту картоплі в Польщі.

Читайте також