Новини / Ринок землі     03 березня 2020 08:35

Як через сірі схеми продавали землю в областях – Тарас Висоцький

Як і скільки пішло землі через сірі схеми, зокрема, з використанням емфітевзису на 49 років. Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький розповідає про кожну область.

Інфографіку про те, скільки земель передано в користування, а скільки ще лишилося в кожній області Тарас Висоцький викладає на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Ринок земель сільськогосподарського призначення існує, стверджує заступник міністра.

На сьогодні, за словами Тараса Висоцького, вільно продаються і купуються землі особистих селянських господарств (ОСГ), але також існує і «сірий» ринок договорів емфітевзису на 49 років.

“Зауважу ще одну тенденцію. Зазвичай, ділянки, набуті у власність внаслідок безоплатної приватизації, продаються у той же рік”, – зауважує заступник міністра у своєму дописі.

Тарас Висоцький повідомив, що починає цього тижня у Фейсбуку серію інфографік про кожну область України: загальну площу земель с/г призначення, їх розподіл за видами призначення.

Читайте: Виплати за програмою держпідтримки аграріїв розпочнуться з квітня – Тарас Висоцький

“Ми покажемо скільки в області зареєстровано договорів емфітевзису, скільки ділянок було продано минулого року, на яку суму та скільки виставлено на продаж сьогодні”, –. проанонсував чиновник.

І першою розмістив інформацію про Вінницьку область.

Landlord раніше повідомляв, що Тарас Висоцький особисто відповідає на приватні повідомлення у Facebook та запевняє, що надішле відповідь на будь-яке питання з аграрної сфери протягом доби.

Інформація розміщена на особистій сторінці Тараса Висоцького в соціальній мережі Фейсбук.

Читайте також