Новини / Садівництво     17 лютого 2019 15:49

Яблука-привиди: після крижаного дощу фрукти замерзли прямо на дереві

У США після крижаного дощу яблука перетворилися на крижані скульптури. Місцевий фермер, побачивши дивину, назвав їх «яблука-привиди».

Про це повідомляє Fox News.

У штаті Мічиган (США) минулого тижня пройшли сильні дощі зі снігом. Після чого вдарив мороз. На одній із ферм яблука сорту «Джонаголд», які не встигли восени зібрати з дерев, покрилися льодом.

Однак, пізніше, коли потепліло, справжні яблука перетворилися на кашу й витекли. Лишилася сама крижана оболонка. Її й сфотографував місцевий фермер Ендрю Сітцем, який прийшов обрізати дерева.

ЧитайтеПівмільйона лайків за ванну в лісі – архітектор показав, як треба захищати природу

«Я думаю, що було ще досить холодно, аби крижані яблука не розтанули, але досить тепло, аби яблука, які не встигли зібрати та які згнили, витекли з оболонки. Jonagolds (сорт «Джонаголд») є одним з моїх улюблених сортів яблука, але відтепер ми називатимемо їх Jonaghosts – тобто яблука-привиди», – розповів фермер.

Фото крижаних яблук зібрали тільки в Facebook майже півтори тисячі лайків, 14 тис. поширень та понад 350 коментарів.

Як раніше повідомляв Landlord, у китайській провінції Хебей встановили рекод, вирізавши найбільший у світі QR-код на пшеничному полі площею 3,6 га. Метою проекту було підняти рейтинг сайту, який є поборником «художнього освоєння китайського села».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також