Новини    27 лютого 2022 12:44

Група “АГРОТРЕЙД” сплатила 203 мільйони гривень податків

Група "АГРОТРЕЙД" підтримує громади не тільки шляхом підвищення податкових надходжень, але й участю в соціальних проєктах

У 2021 році підприємства Групи “АГРОТРЕЙД” сплатили 203 мільйони гривень податків та зборів. З них 92 млн грн надійшли до місцевих бюджетів, повідомляє пресслужба компанії.

“Податки від бізнесу, що працює на території громади, — це найголовніші надходження, які наповнюють бюджет. Ці кошти йдуть на покращення життя місцевих жителів, оплату праці працівників бюджетних сфер тощо. Група “АГРОТРЕЙД”, як соціально-відповідальний бізнес завжди намагається збільшити надходження в бюджети громад. З цією метою керівництво компанії вирішило у 2022 році перевести свої підприємства на єдиний податок. Завдяки цьому надходження в місцеві бюджети будуть суттєво збільшені. Для деяких громад навіть на кілька мільйонів”, — розповідає Олена Ворона, директорка з операційної діяльності Групи “АГРОТРЕЙД”.

Зауважується, що місцеві бюджети складаються з податку на землю, екологію, нерухомість, оренду землі й податок на доходи фізичних осіб. Найбільші надходження відбулися в Харківської області — 34 млн грн, бюджети Сумської та Чернігівської областей отримали 28,5 млн грн та 21,6 млн грн, а бюджет Полтавської області поповнився майже на 8 млн грн.

Водночас Група “АГРОТРЕЙД” сумлінно виконує обов’язок з наповнення Пенсійного фонду України, сплативши 27,5 млн грн єдиного соціального внеску. Група “АГРОТРЕЙД” підтримує громади не тільки шляхом підвищення податкових надходжень, але й участю в соціальних проєктах.

Нагадаємо, правління Національного банку України ухвалило зміни до постанови від 24 лютого 2022 року №18 “Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану”, якими забороняються будь-які валютні операції з використанням російських та білоруських рублів.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...