Новини    03 липня 2018 11:43

Horsch представила в Україні інноваційний культиватор Cruiser XL


На Міжнародних днях поля, що відбулися 20-22 червня у смт Дослідницьке на Київщині, компанія Horsch представила інноваційний культиватор Cruiser XL.

Як розповів регіональний менеджер у Центральній Україні компанії «Хорш Україна» Вадим Коваль, Horsch Cruiser XL є принципово новим концептом (6, 10 и 12 м завширшки). Він може працювати після комбайну по стерні для закриття вологи, по мінімальній технології, може відробляти ґрунти навесні після оранки тощо. Глибина роботи – від 3 см до 15 см.

Інноваційна суть Cruiser XL полягає у принципово новому рішенні стойки з навісами, яка може працювати за «нульовою» технологією – тобто перебуває під напругою з самого початку роботи. Всі аналоги, які присутні на ринку, для початку роботи відводяться назад і, внаслідок цього, втрачають точність роботи за заданими параметрами. Саме ця конфігурація стойки, яка від самого початку дозволяє працювати під навантаженням, зараз проходить процедуру патентування.

Крім того, за словами пана Коваля (на фото), слід відзначити і те, що культиватор обладнано катком RollFlex, який ущільнює ґрунт смугами і створює дрібногрудкову структуру з пухкої поверхнею. Це, з одного боку, не заважає культивації рослин, з іншого – заважає втрачанню ґрунтом вологи.

Вадим Коваль підкреслив, що переваги Cruiser XL можна перелічувати довго. Наприклад, аграріям дуже сподобалась простота налаштування Cruiser XL при підготовці до роботи і, безпосередньо, під час експлуатації.

Але основною відмінністю є інше. Техніка такого призначення є у кожному господарстві і кожна з представлених моделей має певні недоліки і викликає нарікання користувачів. Horsch ретельно проаналізувала ці претензії і максимально врахувала це при створенні нової моделі.

Разом з тим, за ціною новий культиватор буде повністю конкурентним – культиватори подобного класу зараз на ринку пропонуються по EUR60-70 тис. Саме у цьому «ціновому коридорі», як заявив Вадим Коваль, будуть продаватися і Cruiser XL.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...