Новини    10 січня 2023 14:54

Горошок для окупантів: Ашан, АТБ, Варус та NOVUS припинили продаж Bonduelle в Україні

Оревуар, Бондюель. Українські магазини відмовляються від продукції французького виробника

Українські ритейлери почали відмовлятися від продукції французького виробника заморожених і консервованих овочів — Bonduelle через скандал із гумдопомогою для російської армії.

Так, Ашан, АТБ, Варус, NOVUS уже припинили закуповувати і продавати Bonduelle в Україні.

У пресслужбі NOVUS заявили, що “з відомих причин” прибирають з полиць товари ТМ Bonduelle та Greenfield, її замінять українськими аналогами.

Інший ритейлер Auchan Ukraine також повідомив своїм клієнтам, що відмовляється від продукції французького виробника.

Мережа супермаркетів VARUS також почала знімати з продажів продукцію Bonduelle з полиць своїх супермаркетів.

“Не дивлячись на спростування Bonduelle інформації, щодо підтримки російської армії, компанія продовжує діяльність на ринку країни-агресора. Тож, компанія VARUS припиняє реалізацію продукції Bonduelle”, – повідомив ритейлер.

З 4 січня перестали закуповувати горошок та кукурудзу французького виробника і в магазини АТБ.

Напередодні Нового року у росЗМІ зʼявилася інформація, що французька компанія Bonduelle начебто підтримала військовослужбовців-окупантів ЗС РФ і передала їм гуманітарку з побажанням “швидкої перемоги”. Своєю чергою Bonduelle Group опублікувала офіційну заяву, у якій спростовує інформацію росЗМІ. У Bonduelle Group наголосили, що компанія продовжує свою діяльність в Росії “з єдиною метою — забезпечити доступ населення до основних харчових продуктів в Росії та сусідніх країнах”.

Тим часом у соцмережі набирає популярності хештег із закликом бойкотувати компанію — #BoycottBonduelle. А НАЗК закликало ввести санкції проти Bonduelle.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...