Новини    26 березня 2018 14:26

HitGen та BASF шукають нові сполуки для створення ЗЗР


Концерн BASF та компанія HitGen Ltd. оголосили про початок науково-дослідної співпраці з метою виявлення нових малих молекулярних сполук-лідерів, які потенційно стануть новими засобами захисту рослин BASF. Про це йдеться у повідомленні BASF.

Аби виявити нові сполуки (тобто сполуки, що були вибрані, оскільки їх властивості значно кращі, ніж у інших сполук подібної структури), HitGen застосує передову технологічну платформу на базі проекту бібліотеки закодованої ДНК.

«Ми будемо тісно співпрацювати з науковцями BASF над створенням нових молекулярних сполук-лідерів з метою розробити нові сільськогосподарські рішення», – зазначив доктор Джин Лі, голова правління та головний виконавчий директор HitGen.

«Ми раді співпрацювати з HitGen над скрінінговим дослідженням бібліотек закодованої ДНК для визначення нових хімічних сполук, які доповнять наші власні розробки», – зазначив Гарольд Бастіанс, віце-президент з глобальних досліджень та розробки інсектицидів BASF Crop Protection.

Фінансові деталі співпраці поки що розкриваються.

Продуктовий портфель концерну BASF складається з 5 сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали та рішення, рішення для сільського господарства, а також нафта і газ. У 2017 році обсяг продажів концерну склав 64,5 млрд євро.

Підрозділ засобів захисту рослин (Crop Protection) концерну BASF тісно взаємодіє з аграріями, фахівцями у сфері сільського господарства, експертами з контролю шкідників та іншими галузевими спеціалістами. Спираючись на цю співпрацю, компанія BASF здійснює науково-дослідницьку роботу, розвиває портфель продуктів та послуг. У 2017 році обсяг продажів Crop Protection склав понад 5,7 млрд євро.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...