Новини / Кейси     12 вересня 2019 11:10

Гідні умови та висока зарплата: мотивація від Олега Крижовачука

Засновник господарства «Україна», Олег Крижовачук в ексклюзивному інтерв’ю редакції Landlord розповів про правила, які допомагають йому бути одним із найуспішніших фермерів країни та створювати прибуткове підприємство.

Очільник тернопільського господарства «Україна» Олег Крижовачук уже багато років займається сільськогосподарською діяльністю, досягнувши в цьому бізнесі серйозного успіху. Підприємство «Україна» з кожним роком невпинно розвивається: поліпшується інфраструктура, нарощується загальний капітал, відкриваються нові напрями діяльності, та що найголовніше – у господарстві створені ідеальні умови праці.

Читайте: Правила успіху Олега Крижовачука

Усього цього Олег Крижовачук зумів досягти завдяки дотриманню двох, здавалося б, простих, проте ефективних правил бізнесу.

По-перше, – хочеш мати гарних робітників, створи їм гідні умови праці та життя.

«Людина повинна відчувати повагу до себе і своєї праці. Забезпеч її смачним обідом, вдягни у красиву уніформу, створи зручне сучасне робоче місце, наведи лад на об’єкті… Для того щоб возити людей на роботу, можна було купити «газелі». Але я сказав ні. І купив комфортабельні мікроавтобуси з кондиціонерами, красиво вдягнув водіїв, наказав їм належно доглядати за транспортом. Минулого року придбали для керівників 16 сучасних новеньких автомобілів іноземного виробництва. Я їм сказав: через шість років я вам ці авто продам по 1 гривні. Як ви думаєте: вони доглядають за своїм службовим транспортом? Робітники завжди можуть звернутися по безвідсотковий кредит для будівництва житла…» – щиро радіє господар.

А другою складовою успіху є забезпечення гідної оплати праці.

«Я всім говорю: ви приходите разом робити бізнес, будемо успішними – буде й у вас все добре. Вже зараз у нас середня зарплата 18 000 гривень. А фахівці мають набагато більше. До 2020 року завдання – вийти на рівень у 20 000. І всі звикли, що я завжди дотримуюся слова. Одного разу тільки не зміг – казав своїм доярам, що будуть мати по 20 000 гривень на місяць, а в них зарплата вже 26 000. Ну я ж не винен, що вони так гарно доять? Щоправда, за цей випадок мене не дуже лаяли…» – відзначає голова «України».

Чесні та прозорі умови праці, запропоновані на «Україні», покращили й соціальну складову в регіоні. Так, зокрема, мешканці села Скорика (де й базується підприємство), ще зовсім нещодавно масово виїжджали до Європи на заробітки, а тепер повертаються додому.

«Люди повертаються, просяться на роботу. І це, я вам скажу, найкращі робітники, бо на собі відчули в Європі, що таке працювати за копійки по 14 годин на добу. А тут їм і допомога, і гідна плата, і пошана», – підкреслює Олег Петрович.

Нагадаємо, в медіпроекті «Україна, яку створив Олег Крижовачук» власник господарства ТОВ «Україна» Олег Крижовачук вперше представив кейс розвитку свого агропідприємства, до якого входить найбільший насіннєвий завод України, прогресивна молочна ферма, елеватори та інноваційне фруктосховище.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також