Новини / Логістика     31 березня 2020 17:47

Геннадій Ковалевський: Перевага Ерідон — доставка всіх вантажів від виробника до кінцевого споживача

Директор із логістики «Ерідон» Геннадій Ковалевський в ексклюзивному інтерв’ю Landlord розповів про принципи логістичної діяльності та інфраструктуру компанії, а також пояснив, чому «Ерідон» сповідує філософію бути якомога ближчими до клієнта.

На сьогодні логістичні потужності «Ерідон» — це 54 складських комплекси, 130 працівників складів, 65 водіїв вантажних автомобілів, 35 логістів центрального офісу та регіональних підрозділів.

Як зазначає пан Ковалевський, «Ерідон» вкрай важливо бути максимально наближеними до клієнта, аби, з одного боку, здобути його довіру, а з іншого — спростити й покращити бізнес-процеси своїх замовників.

«У сфері агродистрибуції терміни поставки товарів до кінцевого споживача в багатьох випадках мають вирішальне значення при виборі постачальника сільськогосподарським підприємством. Нерідко для фермера все вирішується не ціною товару, а здатністю компанії доставити насіння, засоби захисту рослин чи добрива в режимі «сьогодні на сьогодні». Також велику роль при виборі дистриб’ютора відіграє можливість зберігати великі партії товарів на своїх складах, адже більшість фермерів не мають ресурсу для накопичення необхідного обсягу продукції до початку сезону», — підкреслює директор із логістики «Ерідон».

Також, за словами Геннадія Ковалевського, першим завданням для компанії в процесі розвитку логістичної інфраструктури було відкриття представництв у всіх 24 областях країни. Представництво включає в себе складський комплекс та офісне приміщення. Цей процес був фіналізований у 2016 році відкриттям представництва в Івано-Франківській області. Паралельно команда «Ерідон» працювала над збільшенням представленості в регіонах.

Читайте: Правильна сучасна логістика – запорука успіху компанії Ерідон

Крім того, логістичний підрозділ «Ерідон» займається організацією доставки всіх вантажів від виробника до кінцевого споживача. Тож для того, щоб адаптувати транспорт під перевезення сільгосппродукції, «Ерідон» разом з одним із провідних європейських автовиробників розробив спеціальну конструкцію причепа-самоскида, що пристосований як до транспортування зернових вантажів насипом, так і вантажу, розміщеного на палетах. Тобто автомобіль може бути і зерновозом, і звичайною фурою.

«Загалом же автопарк компанії налічує 48 автомобілів із різними типами причепів: зерновози, тентовані причепи, автоцистерни для перевезення рідких мінеральних добрив. Потенціал автоперевезень власним транспортом сьогодні становить до 1000 т вантажів на добу. У пік сезону та для окремих маршрутів ми також залучаємо і сторонній транспорт. Якщо скласти всі вантажі разом, то у піковий період із середини березня до середини квітня на добу може перевозитися до 2500 т вантажів», — резюмує пан Ковалевський.

Нагадаємо, Геннадій Ковалевський раніше розповів, як правильна сучасна логістика стала запорукою успіху компанії Ерідон.

Читайте також