Новини    04 жовтня 2018 14:01

Голові Держрезерву оголосили підозру


Київська прокуратура оголосила підозру і провела обшуки у керівника Держрезерву України Вадима Мосійчука.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Пан Голова в 2017 році вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область ніби то в зв’язку з небезпекою втрати через близькість АТО! Що насправді стояло за зміною місця зберігання – встановить слідство. Але збитки від такого наказу чиновника перевищили 6 млн грн», – написав Луценко.

Прес-служба ГПУ, в свою чергу стверджує, що упродовж 2017 року посадовець всупереч вимогам законодавства та раціонального використання державних коштів прийняв ряд необґрунтованих управлінських рішень, відповідно до яких понад 14 тис тонн зерна, які зберігалися на ДП «Хлібна база № 85» у Харківській області, були переміщені на ДП «Златодар», що на Черкащині.

«Своє рішення чиновник мотивував начебто наявною загрозою, пов’язаною з близьким розташуванням зерносховища із зоною проведення АТО. Разом з тим у ході досудового слідства не встановлено жодних документально підтверджених фактів загрози втрати матеріальних цінностей, а саме зерна, що зберігалось на території ДП «Хлібна база № 85» внаслідок проведення бойових дій на сході України», – йдеться у повідомленні.

Наслідком прийняття цих управлінських рішень стали безпідставні витрати державних коштів для завантаження, розвантаження та транспортування зерна на суму понад 6 млн грн.

Наразі посадовцю інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

За місцем проживання та роботи підозрюваного слідчі прокуратури міста Києва спільно з співробітниками ГУ КЗЕ СБУ проводять обшуки.

Вадим Мосійчук на своїй сторінці у Facebook каже, що правоохоронці вже давно намагаються змістити його з посади для призначення «своїх» людей.

«Сьогоднішнє безпідставне та політично вмотивоване клопотання прокуратури м. Києва щодо обшуків у квартирі, миттєве вручення підозри, клопотання щодо домашнього арешту та відсторонення від посади Голови Державного агентства резерву України є підтвердженням давнього мого відсторонення від посади та призначення своїх людей для корупційних оборудок. Свої права та інтереси відстоюватиму в спосіб передбачений законом», – прокоментував він.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...