Новини    29 серпня 2018 17:08

Гнідавський цукровий завод встановить німецьке обладнання


На Гнідавському цукровому заводі почали встановлення фільтрпресів для фільтрування суспензії німецького виробництва. Про це повідомляє прес-служба заводу.

Зазначається, що раніше процес проходив на вакуумних фільтрах, однак обладнання вже застаріло та тягнуло за собою відповідні втрати цукру.

«Робота цих фільтрпресів скоротить втрати цукру в дефекаті майже в 4 рази за рахунок кращих більш сучасних технологій, а також суттєво змінить водооборот на підприємстві. Тобто, якщо на вакуумфільтрах ми отримували дефекаційний осад, який потрібно було розбавити водою, щоб відправити його на відстійники, звідки його забирають сільгосппідприємства, то цього сезону цей осад матиме іншу структуру, він буде сипучим і підприємства зможуть прямо із заводу забирати його як цінне мінеральне добриво», – запевнив заступник голови з питань інвестицій Гліб Галькевич.

Також встановлення обладнання дасть можливість замкнути цикл конденсатної води, що зменшить об’єми використання свіжої води.

ПрАТ “Гнідавський цукровий завод” має виробничу потужність 4900 тн переробки цукрових буряків за добу, планова добова продуктивність – 4500 тн за добу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...