Новини / Садівництво     08 вересня 2024 20:22

В Україні продовжують знижуватись ціни на яблука


Ціни на яблука в Україні продовжують падати через низький попит і збільшення пропозиції фруктів осінніх сортів.

Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Протягом останніх трьох тижнів садівники змушені знижувати відпускні ціни, аби швидше реалізувати продукцію.

Наразі сортові яблука продаються за ціною 12-18 грн/кг ($0,29-0,44/кг), що на 15% дешевше, ніж тиждень тому. Зниження пов’язане з тим, що осінні сорти яблук непридатні для тривалого зберігання, тому виробники намагаються продати їх у першу чергу.

Слід зауважити, що ціни на яблука досягли рівня аналогічного періоду минулого року, що робить їх доступними для споживачів.

Нагадаємо, світові ціни на каву продовжують зростати через тривалі посухи у Бразилії та скорочення виробництва в інших країнах, зокрема у В’єтнамі.

Новини за темою:  Щеплення дерев для початківців: покрокова інструкція та головні помилки
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також