Новини    04 січня 2023 20:03

Французька інжинірингова компанія GTT припиняє діяльність у рф

Компанія GTT брала участь у проєктуванні 15 криголамних газовозів на суднобудівному заводі "Звєзда"

Французька інжинірингова компанія Gaztransport & Technigaz (GTT) оголосила про припинення діяльності в росії через європейські санкції, передає usm.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанія GTT брала участь у проєктуванні 15 криголамних газовозів на суднобудівному заводі “Звєзда”. 8 січня контракт зі “Звєздою” розірвуть, повідомляє Natural Gas World.

GTT обмежиться контролем виробництва двох суден для ЗПГ, аби забезпечити цілісність технології відповідно до міжнародних санкцій.

У майбутньому портфель замовлень GTT більше не включатиме проєкти в росії. Крім того, починаючи з 2023 року, річне планування виключатиме виторгу та EBITDA, отримані від російських замовників.

Довідка. Gaztransport & Technigaz — французька компанія, що спеціалізується на виробництві мембранних танків для транспортування та зберігання ЗПГ. Наразі компанія є провідним постачальником морських резервуарів для ЗПГ.

Нагадаємо, вартість танкерів зростає слідом за цінами на сировину. Як свідчать дані Gibson Shipbrokers, значне зростання вартості демонструють танкери типу VLCC і Suezmax, водночас спостерігається значна розбіжність між зростанням цін на нові судна і судна, що були у використанні, передає usm.

Влітку Мінфін США ввів санкції щодо майже 100 об’єктів у військовій машині путіна. У санкційний список потрапила компанія “камАЗ” та її голова правління.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...