Новини    26 жовтня 2018 17:20

Франція та Україна активізують співпрацю в агросекторі


Виробництво та сертифікація насіння відповідно до міжнародних норм та стандартів, розвиток галузі тваринництва, дослідження секторів ринку, зокрема, в рамках встановленого співробітництва з агенцією ФрансАгріМер та інші напрямки співпраці узгодили під час четвертого засідання українсько-французької робочої групи з питань сільського господарства. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Окрім цього, для подальшого партнерства в галузі між країнами були визначені наступні пріоритетні напрями: розвиток інновацій та технологій в аграрному секторі через проекти, що реалізуються приватним сектором та операторів інноваційної діяльності, структуризація галузі виноградарства та виноробства на основі французького досвіду, розвиток виробництва продукції із захищеними географічними зазначеннями, зокрема, через спільну роботу в програмі технічної допомоги Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень».

У Мінагрополітики додали, що за результатами 8 місяців 2018 року експорт української сільськогосподарської продукції до Франції становив $170,6 млн. Ключові товари: залишки та відходи харчової промисловості – $57,1 млн, олія – $54,2 млн, насіння олійних культур – $39,03 млн, плоди горіхи та цедра –$10,9 млн, риби – $3,5 млн, казеїн та альбуміни – $1,6 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...